Whatsapp Chat
Kruś Sp z o.o. Sp K.
EU

Praca

banner

Firma KRUŚ poszukuje kandydatów na stanowisko:

Operator wytłaczarki/ekstrudera

Miejsce pracy: Granowo

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn do produkcji folii
  • przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie
  • utrzymanie odpowiedniego poziomu jakości produktu
  • odpowiedzialność za terminowość powierzonych zadań
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • rzetelność, dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem
  • wykształcenie minimum zawodowe
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenie i narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy
  • bezpieczne i czyste środowisko pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia i awansu zawodowego
  • praca w przyjaznym zespole w nowoczesnym parku maszynowym

Osoby zainteresowane aplikowaniem na w/w stanowisko proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) z napisem „rekrutacja operator wytłaczarki” w temacie, na adres e-mail:  rekrutacja@firmakrus.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych(tekst jednolity: Dz.U. z 2016r., poz. 677 z późn. zm.).