Firma Kruś
Firma Kruś

Praca

Firma KRUŚ poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Granowo

Opis stanowiska:

  • Zamawianie spedycji i przygotowanie towaru do wysyłki
  • Przyjmowanie towaru z produkcji na magazyn
  • Załadunek i rozładunek transportów

Wymagania:

  • Rzetelność wykonywanej pracy
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Samodzielność i dobra organizacja wykonywanej pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Praca na pełen etat na umowę o pracę.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia na stanowisku pracy dla osób bez doświadczenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane aplikowaniem na w/w stanowisko proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) z napisem „rekrutacja operator maszyn” w temacie, na adres e-mail:  rekrutacja@kruscompany.com

Operator linii produkcyjnej

  • obsługa linii produkującej opakowania/worki foliowe.
  • dbanie o czystość stanowiska pracy.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność za jakość produktu.
  • Samodzielność i rzetelność wykonywanej pracy.
  • Staranność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem !

Oferujemy:

  • Praca na pełny etat na umowę o prace.
  • Pracę w czystych warunkach.